امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

امروزه ثبت برند یکی از الزامات حضور در بازار های اقتصادی داخلی و خصوصاً بین المللی در امر صادرات می باشد. در واقع ثبت برند مهمترین ابزار معرفی کالا یا خدمات تولید کنندگان کالا و یا ارائه دهندگان خدمات می باشد.
برای تولید کنندگان محصولات و کالا در اختیار گرفتن سهم بیشتری از بازار های داخلی و نهایتا دستیابی به بازار های بین المللی از مهمترین اهداف می باشد، و سوالی که ممکن است برای بسیاری از این افراد فعال در این حوزه مطرح شود این است که آیا برای صادرات کالا نیاز به ثبت برند است؟

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

در این مطلب برآن شدیم تا نکات مهمی را در رابطه با انتخاب نام برند تشریح نماییم؛ بنابراین برای ورود بهتر به این مطلب بهتر است که در ابتدا به ارائه توضیحاتی از ماهیت برند بپردازیم.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

نیاز مبرم بسیاری از تجار و بطور کلی فعالان دنیای تجارت به کارت بازرگانی باعث می شود تا بسیاری از افراد در برخی از موارد، نیاز فوری به کارت بازرگانی داشته باشند. در چنین شرایطی است که این پرسش مطرح می شود که آیا اخذ کارت بازرگانی فوری قانونی است؟ یا خیر.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در صورتی که مایل هستید در رابطه با نحوه ثبت شرکت مسئولیت محدود در کانادا اطلاعاتی کسب نمایید، در مطالعه این مطلب با ما همراه باشید. کانادا کشوری پهناور در شمال قاره آمریکا می باشد که از چندین ایالت متفاوت تشکیل شده است. این کشور یکی از پیشرفته ترین کشورها در زمینه فن آوری و صنعت می باشد و با توجه به اینکه جمعیت این کشور نسبت به پهناوری آن کمتر است، کانادا به عنوان یکی از مهاجر پذیر ترین کشورهای دنیا شناخته می شود و سالانه افراد بسیاری از روش های متفاوتی مانند: تحصیل، ازدواج، سرمایه گذاری و... به این کشور مهاجرت می نمایند. اما در این میان یکی از مهمترین روش های مهاجرت به کشور کانادا ثبت شرکت در این کشور می باشد.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شهر زابل مرکز استان سیستان و بلوچستان در فاصله 207 کیلومتری شمال شرقی زاهدان و گذرگاه مشهد به چابهار واقع گردیده است. در صورتیکه مایل به ثبت شرکت در زابل هستید بهتر است با شرایط و امکانات این شهرستان بیشتر آشنا شوید، در این مطلب چگونکی ثبت شرکت در زابل بررسی خواهد شد لطفا با ما همراه باشید.

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
ایمیل:info@companyregister.ir
021-42017
021-42037000