ثبت شرکت تولیدی در دو نوع شرکت تولیدی سهامی خاص و شرکت تولیدی با مسئولیت محدود امکان پذیر است. برای تاسیس یک شرکت تولیدی، ابتدا می بایست در رابطه با نوع شرکت تولیدی، نام شرکت تولیدی، مقدار سرمایه اولیه، موضوع فعالیت و تعیین هیئت مدیره تصمیم گیری نمود و سپس نسبت به فراهم نمودن مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت اقدام کرد.

تولید در فرهنگ فارسی معین، به معانی پدید آوردن،  ایجاد و خلق آمده است.به طور کلی می توان گفت تولید عمل تبدیل نهاده های تولید به کالا و خدماتی است که برای مصرف یا سرمایه گذاری مورد نیاز است.فعالیت تولیدی مجموعه فعالیت هایی است که برای تبدیل منابع به کالاهای مورد نیاز صورت می گیرد و شرکت تولیدی به شرکتی گفته می شود که به کار تولیدی اختصاص داشته و در موضوع فعالیت آن تولید کالا قید شده باشد.در اساسنامه این نوع شرکت ها فعالیت تولیدی درج می گردد.

متقاضیان گرامی می توانند با در دست داشتن مدارک ذیل، کلیه امور ثبتی شرکت تولیدی را به کارشناسان مجرب ما  بسپارند و یا می توانند مدارک را از طریق پست به مرکز تخصصی ما در ثبت شرکت فکر برتر ارسال نمایند. همکاران ما در ثبت شرکت فکر برتر، با سال ها تجربه و استفاده از کارشناسان و بازنشستگان خبره برآنند تا خدمات ارزنده ای به شما متقاضیان عزیز ارائه نمایند.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تولیدی سهامی خاص:

1-کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
2-اصل گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
3-امضای اقرارنامه
4-اخذ مجوز در صورت نیاز به صدر مجوز برای فعالیت تولیدی
5-تنظیم کالتنامه رسمی جهت اخذ مجوز

شرایط ثبت شرکت تولیدی سهامی خاص به شرح ذیل می باشد:
-حداقل 3 نفر عضو+2 نفر بازرس
-حداقل 1.000.000 ریال سرمایه
-حداقل 35% سرمایه نقداَ پرداخت شود.

مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت تولیدی با مسئولیت محدود:

1-کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا
2-امضای اقرارنامه
3-اخذ مجوز در صورت مجوزی بودن موضوع

شرایط ثبت شرکت تولیدی با مسوولیت محدود به شرح ذیل می باشد:
-حداقل 2 نفر عضو
-حداقل 1.000.000 ریال سرمایه
-تعهد یا پرداخت کل سرمایه

بیشتر بخوانید:

- برای ثبت شرکت از کجا شروع کنیم ؟

- ثبت شرکت خدماتی چگونه است؟

برای ثبت یک شرکت تولیدی، الزامی است که تمامی تشریفات ذکر شده انجام شود. مشاوران مجرب ما در موسسه حقوقی  فکر برتر، با ارائه خدمات حرفه ای کارآمد، شما را در تمامی مراحل ثبت شرکت یاری و مساعدت نمایند.

تیم تخصصی ما در ثبت شرکت فکر برتر، همواره مشتاق خدمت رسانی به کسانی هستند که  دغدغه این را دارند تا شرکت خود را در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه به ثبت برسانند. 42143-021

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
ایمیل:info@companyregister.ir
021-42017
021-42037000

طراحی سایت توسط دارکوب