خدمات تخصصی ثبت شرکت فکر برتر

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

شروع یک کسب و کار تجاری یکی از جالب ترین عملکردهایی است که یک فرد می تواند داشته باشد.هر ساله بیش از ده میلیون نفر کسب و کاری را آغاز می کنند و در نتیجه هر ساله بیش از سه میلیون کسب و کار بزرگ و کوچک ایجاد می شود.بنابراین، رقابت در این حیطه نیز بسیار است.درک ابعاد این رقابت و طرح کسب و کار دقیق می تواند منجر به شروع یک کسب و کار موفق شود.
تحقیقات نشان می دهند که طرح های ضعیف عامل شکست در کار می شوند.سازماندهی موثر و برنامه ریزی دقیق می تواند از هر گونه ورشکستگی جلوگیری کند.چنانچه  شما هم در اندیشه ی پیشبرد کسب و کار خود هستید، آیا گام های شما به میزان کافی مستحکم است؟ آیا نقشه ی راه را می دانید ؟
از آن جا که یکی از ضروریات بسیاری از افراد جامعه، شناخت از قوانین و مقررات مرتبط با آن می باشد ، نیاز به حضور مشاوران حقوقی بیش از هر زمان دیگری احساس می شود.
ثبت شرکت فکر برتر، مفتخر است که به عنوان یکی از معتبرترین مراکز ثبتی کشور، تمامی تلاش خود را در این زمینه متمرکز بنماید.
کادر تخصصی فکر برتر با چندین دهه تجربه موفق ، با بهره گیری از توان بالای اساتید قانون تجارت ، حقوقدانان و وکلای خوشنام و پایه یک دادگستری توانسته است در سریع ترین زمان ممکن، بیش از ده ها هزار پرونده را با موفقیت به سرانجام رسانده و افتخار همکاری با برترین برندهای آسیا و اروپا را داشته باشد.
لذا ، اعضاء مجرب ما مشاورات حقوقی و ثبتی بسیاری انجام داده و به ثبت شرکت های مهم بسیاری مبادرت نموده،و همین امر موجب گردیده که نه تنها در تعداد متقاضیان، تاثیر بسزایی بوجود آید ، بلکه در کیفیت ارائه خدمات نیز تاثیر دو چندان گذارده شود.
هم اکنون ، کادر توانمند فکربرتر، ما را قادر ساخته تا علاوه بر تهران، در سایر مراکز استانی کشور وحتی خارج از مرزهای میهن عزیزمان در کوتاه ترین زمان ممکن به ارائه ی خدمات بپردازیم.
خدمات تخصصی ثبت شرکت فکر برتر :
ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت ؛ تنظیم انواع صورتجلسه ؛  مشاوره در انتخاب نام شرکت ؛ ثبت علامت تجاری ؛ اخذ مجوزهای ایزو ؛ اخذ جواز تاسیس ؛  ثبت اختراع  ؛ ثبت طرح های صنعتی ؛اخذ  کارت بازرگانی ؛ تمدید کارت بازرگانی ؛ اخذ کد اقتصادی ؛ پلمپ دفاتر تجاری ؛ اخذ رتبه پیمانکاران محترم و ...
ویژگی خدمات ثبت شرکت فکر برتر:

  • جلب رضایت مشتریان
  • ارائه ی خدمات بهینه
  • کیفیت و سرعت در ارائه ی خدمات
  • بهره گیری از تکنیک های ثبتی نوین
  • تولید نرم افزار حفظ امنیت اطلاعات مشتریان
  • ارائه ی مشاوره ی دقیق و کاربردی
  • پاسخگویی و مشاوره ی رایگان
  • ارائه ی خدمات با کم ترین هزینه
  • شفاف سازی کامل هزینه ها قبل از ارائه ی خدمات

ثبت شرکت فکر برتر
{ پاسخی شایسته به نیازهای حقوقی و ثبتی شما }

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
021-42017
021-42037000

طراحی سایت توسط دارکوب