ثبت شرکت در دبی

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

دبی یکی از شهرهای امارات متحده عربی است که در جنوب غربی قاره آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان که در خاورمیانه واقع شده است. مساحت این کشور غیر از مساحت جزایر تابعه حدود 777000 کیلومتر مربع می باشد. شهر دوبی حدود ده درصد از ذخایر ثابت شده ی نفت جهان را دارد که ارزش اقتصادی آن بیش از 46 میلیارد دلار در سال 2006 بوده است به همین دلیل سرمایه گذاری ها و ثبت شرکت در دبی بسیار رایج است.

این کشور بنا به اعلام مجامع بین المللی از نظر سرانه تولید ناخالص داخلی و شاخص توسعه انسانی در سطح کشورهای پیشرفته جهان قرار دارد. اوج شکوفایی وضعیت اقتصادی امارات متحده عربی هنگامی به عنوان معیاری شاخص برای تحقیقات و پژوهش های اقتصادی  و تجاری آنها مطرح شد که طی رقابت جهانی 2007 میلادی شهر دبی از نظر قدرت رقابت اقتصادی در رتبه 31 جهان قرار گرفت.

 

چرا امارات بهترین گزینه برای ثبت شرکت است؟

امارات متحده عربی از دیرباز به تجارت مشغول بوده و هم اکنون  نیز گزینه مهمی برای شرکتهای خارجی است که به دنبال فرصتهای اقتصادی در این منطقه هستند. دبی موقعیت سوق الجیشی بین اروپا و خاور دور را دارد و شرکتهای چند ملیتی و خصوصی که به دنبال دستیابی به بازارهای خاورمیانه و آفریقا می باشند به اینجا جلب می شود.

دریافت رتبه پنجم در جهان از نظر آزادی تجارت بین الملل از آن جهت برای اقتصاد امارات به دست آمد که از سال 2002 میلادی بخش های دولتی امارات به روی سرمایه گذاران خارجی باز شد و با ایجاد پارکهای تجاری و ارائه خدمات مالی بستری برای حضور سرمایه های کلان خارجی فراهم شد.

می دانیم که امارات یکی از پیشرفته ترین کشورها در نزدیکی ایران است که روز به روز رشد می کند و توسعه می یابد. در سال های گذشته، کشور امارات شرایط پیچیده ای برای ثبت شرکت ها گذاشته بود اما در سال های اخیر شرایط ثبت شرکت در این کشور برای متقاضیان بسیار ساده شده تا با راحتی بیشتر و دردسر کمتر بتوانند شرکت خود را ثبت کنند.

این کشور عربی یکی از محبوب ترین و ثروتمندترین کشورها برای فعالیت های تجاری است که افراد زیادی از سراسر دنیا برای ثبت شرکت و فعالیت های اقتصادی به امارات مهاجرت می کنند. دبی یکی از شهرهای پیشرفته و پرجمعیت این کشور محسوب می شود. متقاضان زیادی از کشورهای همسایه به امارات می آیند تا در شهر دبی اقامت بگیرند تا با ثبت شرکت در امارات از مزایای بی نظیر آن برخوردار شوند.

امارات نزدیک ترین کشور به ایران است که دارای رشد بی سابقه در زمینه تجارت بین الملل بوده و می تواند به عنوان مقصد شما برای ثبت شرکت شناخته شود. این کشور یکی از سریعترین رشدهای اقتصادی را دارد و دارای بالاترین استانداردهای تجاری برای ثبت بسیاری از شرکتهای بزرگ منطقه ای می باشد. بسیاری از ایرانیان در دوبی، به خاک دبی به مانند قطعه ای از خاک ایران نگاه می کنند.

امروزه سرمایه های زیادی از هر جای جهان وارد دبی شده و با همکاری مهمترین شرکت های عربی، عمارتهای بزرگی در این شهر ظاهر شده اند. ایرانیان از جمله افرادی هستند که در تامین سرمایه برای ساختن دوبی، سهیم بوده اند.

بخصوص به دلیل تحریم های جدید، تجار ایرانی تلاش کره اند دفتر یا شرکتی را در این شهر تاسیس کنند. در امارات متحده عربی سرمایه های عظیم منطقه ای و جهانی در حال گردش است و بیشتر برندهای بزرگ جهانی و نشان های شرکتهای عظیم بین المللی در آن وجود دارند که مطابق آمارهای به دست آمده نزدیک به 50 هزار شرکت و موسسه ایرانی در دبی فعالیت دارند. گفته می شود که حجم سرمایه گذاری ایرانیان در دبی طی دو هفته گذشته فراتر از 200 میلیارد بوده است.

کشور امارت به دلیل امکانات فوق العاده بالای خود توانسته است شهری پیشرفته به دنیا ارائه کند و همچنین توانسه تا سرمایه گذاران زیادی از قاره های آسیا، اورپا و آمریکا را به خود جذب کند. همان گونه که می دانید کشور امارات با قوانین سریع و ساده خود باعث شد تا تاجران ایرانی به راحتی بتوانند در این کشور فعالیت کنند.

در سال های اخیر علاوه بر تجار، مردمان عادی برای پیشرفت و رشد، به اقامت در کشور امارت متحده عربی تمایل زیادی یافته اند تا با سرمایه گذاری درست در کشور امارات به خصوص شهر دبی کار کنند و یا ثبت شرکت شخصی خود را داشته باشند.

 


ثبت شرکت در امارات چگونه است؟

بهترین روش برای انجام فعالیت های سودآور عظیم و سازماندهی  شده با هدف پیشرفت، ثبت یک شرکت و پیشبرد اهداف از طریق فعالیت های تجاری تحت عنوان شرکت ثبت شده است. با انجام فعالیت در قالب یک شرکت، امور تجاری و غیر تجاری شکل قانونی و حقوقی به خود گرفته و از اعتبار بیشتری برخوردارند. افراد حقیقی و حقوقی به دلیل اعتبار شرکت تمایل بیشتری به همکاری با شرکت ثبت شده دارند.

معمولا دو حوزه قانونی برای ثبت شرکت در امارات متحده عربی وجود دارد. اداره توسعه اقتصادی که مسئولیت صادر کردن پروانه های تجاری ثبت شرکت ها را به عهده دارند. بعد از تعیین نوع فعالیت بسته به نوع شرکت گواهی مربوط صادر می شود. مانند گواهی تجارت و تجارت عمومی به منظور صادرات و واردات. گواهی مشاوره برای انواع مشاوره سرمایه گذاری و مهندسی، گواهی فروشگاه، صنعتی و غیره.

 

مزایای ثبت شرکت در امارات متحده عربی

کشور امارات به دلیل تکنولوژی های پیشرفته و امکانات جدید، بسیار محبوب شده است. معرف ترین شهر این کشور (دبی) از کسانی که به دنبال پیشرفت و رشد هستند، مملو است. اما واقعا دلیل محبوبیت زیاد کشور امارات برای مردم چیست؟ در ادامه به مزایای کشور امارت متحده عربی و پاسخ به این سوال می پردازیم:

 • دریافت امتیازات قانونی از کشور امارات.
 • حمایت از قوانین کلیه طرفین شرکت.
 • برخورداری از مالکیت صد در صدی در مناطق تجاری.
 • اخذ نمایندگی از اشخاص حقیقی به اعتبار برخورداری از سیستم قابل اعتماد و ثابت.
 • دریافت اعتبارات دولتی مانند وامهای بانکی و مجوزهای مورد نیاز.
 •  برخورداری از نظام تجاری آزاد.
 • معافیت از مالیات در شرکتهای سهامی.
 • انتخاب مدیران شرکت با هر ملیتی (مدیر می تواند یک شخصیت حقوقی یا حقیقی باشد).
 • داشتن حساب بانکی آنلاین بدون نیاز به ویزا.
 • عدم نیاز به ارائه گزارش های بازرسی سالانه.
 • خرید ملک بدون نیاز به پاسپورت یا ویزا تحت عنوان شرکت بین المللی و معافیت از پرداخت هزینه انتقال.

 

مدارک ثبت شرکت در دبی

برای ثبت شرکت در امارت یا دبی نیاز به مدارکی است که بدون آنها ثبت شرکت امکان پذیر نیست. در ادامه به صورت کامل به معرفی مدارک مورد نیاز برای ثبت شرکت در دبی می پردازیم:

 • کپی مدارک شناسایی مانند پاسپورت یا شناسنامه.
 • مشخصات کامل فرد (شامل نام، آدرس و ملیت اعضای متقاضی)
 • ترجمه ی یکی از قبوض مانند آب یا برق.

 

شرایط ثبت شرکت در دوبی

 1. وجود مکان و آدرس مشخص به عنوان محل انجام فعالیتهای شرکت.
 2. پرداخت مالیات با ارائه اظهارنامه مالیاتی.
 3. پرداخت حقوق به کارکنان و اعضای شرکت و پرداخت بیمه.
 4. آشنایی با قوانین تجاری.
 5. پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت.

برای انجام تمامی مراحل مربوط به ثبت شرکت در دبی نیاز به تحقیقات کافی و دسترسی به منابع معتبری است که شخص با اطمینان خاطر اقدام به سرمایه گذاری کند. با توجه به اینکه سپردن امور به خصوص قانونی و حقوقی به دست افراد توانا که صلاحیت انجام امور ثبتی، قانونی و حقوقی را دارند نتیجه کار را به مراتب بهتر خواهد کرد. شرکت فکر برتر این افتخار را دارد که شما را در کلیه زمینه های مربوط به مشاوره و ثبت شرکت همراهی کند.

 

جمع بندی

در این مقاله به بررسی ثبت شرکت امارات به خصوص دبی پرداختیم. دانستیم که این کشور به دلیل ثروتمند بودن و فعالیت های تجاری بالای خود، یکی از بهترین گزینه ها برای ثبت شرکت موفق است.

قوانین ساده این کشور باعث شده تا ایرانیان بسیاری در امارات دفاتر و شرکت های موفقی تاسیس کنند. ثبت شرکت در امارات متحده عربی دارای مزایای فوق العاده ای است که بسیار در بین ایرانیان مورد توجه واقع شده است.

البته برای ثبت شرکت نیاز به تحقیقات و منبع معتبر است که بتوان با استفاده از آن بهترین نتیجه حاصل گردد. شرکت فکر برتر می تواند به شما در همه زمینه های مربوط به مشاوره و ثبت شرکت دبی کمک بسیاری کند.

 

خدمات ثبت شرکت در دوبی توسط تنها سامانه آنلاین ثبت شرکت در دبی (جنرال تردینگ) انجام می شود که خدمات این شرکت به طور مختصر عبارتند از:

 1. تهیه اساسنامه شرکت.
 2. تنظیم فرمهای مربوط به ثبت نام.
 3. ثبت آنلاین درخواست.
 4. تعیین و تنظیم اساسنامه مربوط به اعضای شرکت، مدیر عامل، هیئت مدیر.
 5. تعیین یک آدرس مشخص و معتبر.
 6. ارسال کلیه ی مدارک مربوطه.
 7. افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی در بانکهای معتبر امارات متحده عربی.
 8. اخذ پروانه فعالیت اداری و مالیاتی.
 9. فراهم نمودن خط تلفن.
 10. تنظیم و آماده سازی مدارک تاسیس شرکت.
 11. نظارت مداوم بر مدارک ملزومه سرمایه گذاری، املاک و ثبت شرکت.
 12. ثبت شرکت بدون کفیل.
 13. اخذ اقامت 3 ساله در 4 روز.
 14. در اختیار قرار دادن وکیل یا نماینده  برای انجام امور مربوط به ثبت شرکت.
 15. انجام مشاوره های تخصصی و فنی به متقاضی شرکت و شریک تجاری درباره کسب و کار.
 16. در اختیار قرار دادن مترجمین حقوقی و متبحر همراه با شخص در صورت حضوری بودن.

 

بیشتر بخوانید:

- ثبت شرکت در کانادا

- ثبت شرکت مواد غذایی به چه صورت است؟

- ثبت شرکت حمل و نقل بین المللی کالا در ایران

 

ثبت شرکت فکر برتر، حامی برتر در امور ثبتی شما

کارشناسان متخصص ما با ارائه خدمات حرفه ای کارآمد، شما را در تمامی مراحل ثبت شرکت در دبی یاری و مساعدت می نمایند. 42143-021

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
021-42017
021-42037000

طراحی سایت توسط دارکوب