امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

امارات متحده عربی، کشوری است عربی در جنوب غربی قاره آسیا و در شرق شبه جزیره عربستان که در خاورمیانه واقع شده است. مساحت این کشور غیر از مساحت جزایر تابعه حدود 777000 کیلومتر مربع می باشد. کشور دبی حدود ده درصد از ذخایر ثابت شده ی نفت جهان را دارد  که ارزش اقتصادی آن بیش از 46 میلیارد دلار در سال 2006 بوده است.این کشور بنا به اعلام مجامع بین المللی از نظر سرانه تولید ناخالص داخلی، و شاخص توسعه انسانی در سطح کشورهای پیشرفته جهان قرار دارد. اوج شکوفایی وضعیت اقتصادی امارات متحده عربی هنگامی به عنوان معیاری شاخص برای تحقیقات و پژوهش های اقتصادی  و تجاری آنها مطرح شد که طی رقابت جهانی 2007 میلادی کشور دبی از نظر قدرت رقابت اقتصادی در رتبه 31 جهان قرار گرفت.

- ثبت شرکت در کانادا

- ثبت شرکت مواد غذایی به چه صورت است؟

- ثبت شرکت حمل و نقل بین المللی کالا در ایران

امارات متحده عربی از دیرباز به تجارت مشغول بوده و هم اکنون  نیز گزینه مهمی برای شرکتهای خارجی است که به دنبال فرصتهای اقتصادی در این منطقه هستند. دبی موقعیت سوق الجیشی بین اروپا و خاور دور را دارد و شرکتهای چند ملیتی و خصوصی که به دنبال دستیابی به بازارهای خاورمیانه و آفریقا می باشند به اینجا جلب می شود. دریافت رتبه پنجم در جهان از نظر آزادی تجارت بین الملل از آن جهت برای اقتصاد امارات به دست آمد که از سال 2002 میلادی بخش های دولتی امارات به روی سرمایه گذاران خارجی باز شد و با ایجاد پارکهای تجاری  و ارایه خدمات مالی بستری برای حضور سرمایه های کلان خارجی فراهم شد.
دبی نزدیک ترین کشور به ایران است که دارای رشد بی سابقه در زمینه تجارت بین الملل بوده و می تواند به عنوان مقصد شما برای ثبت شرکت شناخته شود. این کشور یکی از سریعترین رشدهای اقتصادی را دارد و دارای بالاترین استانداردهای تجاری برای ثبت بسیاری از شرکتهای بزرگ منطقه ای می باشد. بسیاری از ایرانیان در دبی، به خاک دبی به مانند قطعه ای از خاک ایران نگاه می کننند.
امروزه سرمایه های زیادی از هر جای جهان وارد دبی شده و با همکاری مهمترین شرکتهای عربی، عمارتهای بزرگی در این شهر ظاهر شده اند . ایرانیان از جمله افرادی هستند که در تامین سرمایه برای ساختن دبی  ، سهیم بوده اند. بخصوص به دلیل تحریمهای جدید، تجار ایرانی تلاش کره اند دفتر یا شرکتی را در این کشور تاسیس کنند. در امارات متحده عربی سرمایه های عظیم منطقه ای و جهانی در حال گردش است و بیشتر برندهای بزرگ جهانی و نشانهای شرکتهای عظیم بین المللی در آن وجود دارند که مطابق آمارهای به دست آمده نزدیک به 50 هزار شرکت و موسسه ایرانی در دبی فعالیت دارند. گفته می شود که حجم سرمایه گذاری ایرانیان در دبی طی دو هفته گذشته فراتر از 200 میلیارد بوده است.
بهترین روش برای انجام فعالیتهای سود آور عظیم و سازماندهی  شده با هدف پیشرفت، ثبت یک شرکت و پیشبرد اهداف از طریق فعالیتهای تجاری تحت عنوان شرکت ثبت شده است. با انجام فعالیت در قالب یک شرکت، امور تجاری و غیر تجاری شکل قانونی و حقوقی به خود گرفته و از اعتبار بیشتری برخوردارند.افراد حقیقی و حقوقی به دلیل اعتبار شرکت تمایل بیشتری به همکاری با شرکت ثبت شده دارند.
معمولا دو حوزه قانونی برای ثبت شرکت در امارات متحده عربی وجود دارد. اداره توسعه اقتصادی که مسؤلیت صادر کردن پروانه های تجاری ثبت شرکت را به عهده دارند. بعد از تعیین نوع فعالیت بسته به نوع شرکت گواهی مربوط صادر می شود. مانند گواهی تجارت و تجارت عمومی به منظور صادرات و واردات. گواهی مشاوره برای انواع مشاوره سرمایه گذاری و مهندسی، گواهی فروشگاه، صنعتی و غیره.

مزایای ثبت شرکت در امارات متحده عربی:

_ دریافت امتیازات قانونی از کشور دبی.
_ حمایت از قوانین کلیه طرفین شرکت.
_ برخورداری از مالکیت صد در صدی در مناطق تجاری.
_ اخذ نمایندگی از اشخاص حقیقی به اعتبار برخورداری از سیستم قابل اعتماد و ثابت.
_ دریافت اعتبارات دولتی مانند وامهای بانکی و مجوزهای مورد نیاز.
_  برخورداری از نظام تجاری آزاد.
_ معافیت از مالیات در شرکتهای سهامی.
_ انتخاب مدیران شرکت با هر ملیتی.( مدیر می تواند یک شخصیت حقوقی یا حقیقی باشد.)
_ داشتن حساب بانکی آنلاین بدون نیاز به ویزا.
_ عدم نیاز به ارایه گزارش های بازرسی سالانه.
_ خرید ملک بدون نیاز به پاسپورت یا ویزا تحت عنوان شرکت بین المللی و معافیت از پرداخت هزینه انتقال.

مدارک ثبت شرکت در دبی

_ کپی مدارک شناسایی مانند پاسپورت یا شناسنامه.
_ مشخصات کامل فرد ( شامل نام، آدرس و ملیت اعضای متقاضی)
_ ترجمه ی یکی از قبوض مانند آب یا برق.
شرایط ثبت شرکت در دبی
_ وجود مکان و آدرس مشخص به عنوان محل انجام فعالیتهای شرکت.
_ پرداخت مالیات با ارایه اظهارنامه مالیاتی.
_ پرداخت حقوق به کارکنان و اعضای شرکت و پرداخت بیمه.
_ آشنایی با قوانین تجاری.
_ پرداخت هزینه های مربوط به ثبت شرکت.
برای انجام تمامی مراحل مربوط به ثبت شرکت نیاز به تحقیقات کافی و دسترسی به منابع معتبری است که شخص با اطمینان خاطر اقدام به سرمایه گذاری کند. با توجه به اینکه سپردن امور بخصوص قانونی و حقوقی به دست افراد توانا که صلاحیت انجام امور ثبتی، قانونی و حقوقی را دارند نتیجه کار را به مراتب بهتر خواهد کرد شرکت فکر برتر این افتخار را دارد که شما را در کلیه زمینه های مربوط به مشاوره و ثبت شرکت همراهی کند. خدماتی که این شرکت می تواند ارایه دهد به طور مختصر عبارتند از:
_ تهیه اساسنامه شرکت.
_ تنظیم فرمهای مربوط به ثبت نام.
_ تعیین و تنظیم اساسنامه مربوط به اعضای شرکت، مدیر عامل، هیات مدیر.
_ تعیین یک آدرس مشخص و معتبر.
_ ارسال کلیه ی مدارک مربوطه.
_ افتتاح حساب بانکی شخصی و شرکتی در بانکهای معتبر امارات متحده عربی.
_ اخذ پروانه فعالیت اداری و مالیاتی.
_ فراهم نمودن خط تلفن.
_ تنظیم و آماده سازی مدارک تاسیس شرکت.
_ نظارت مداوم بر مدارک ملزومه سرمایه گذاری، املاک و ثبت شرکت.
_ در اختیار قرار دادن وکیل یا نماینده  برای انجام امور مربوط به ثبت شرکت.
_ انجام مشاوره های تخصصی و فنی به متقاضی شرکت و شریک تجاری درباره کسب و کار.
_ در اختیار قرار دادن مترجمین حقوقی و متبحر همراه با شخص در صورت حضوری بودن.
ثبت شرکت فکر برتر،حامی برتر در امور ثبتی شما
کارشناسان متخصص ما با ارائه خدمات حرفه ای کارآمد،شما را در تمامی مراحل ثبت شرکت در دبی یاری و مساعدت می نمایند.

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
ایمیل:info@companyregister.ir
021-42017
021-42037000