امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

بهترین روش جهت انجام فعالیت های اقتصادی سودآور ثبت شرکت است .از طریق ثبت شرکت و یا موسسه می توان از مزایایی که قانون برای شرکت های ثبت شده در نظر گرفته است استفاده نمود.( از جمله این مزایا می توان به تحت پوشش بیمه قرار گرفتن ، بهره گیری از معافیت های دارایی با توجه به نوع فعالیت شرکت اشاره کرد.)
در ذیل ، به برخی  اقداماتی که شرکت های ثبت شده می توانند انجام دهند می پردازیم .

  • امکان شرکت در مناقصه و مزایده و قراردادهای دولتی

هر ساله مناقصات و مزایدات بزرگ و مهم بسیاری به صورت دولتی و خصوصی برگزار می شود.امکان شرکت در مناقصه و مزایده و قراردادهای دولتی تنها برای اشخاص حقوقی امکان پذیر است و شخص حقیقی نمی تواند به صورت تکی و بدون داشتن شرکت در مناقصات و مزایدات دولتی ثبت نام کند. لذا ، یکی از مزایای ثبت شرکت امکان حضور در مناقصات و مزایدات و برخورداری از مزایای این گونه معاملات است .

  • اخذ و اعطاء نمایندگی رسمی

اخذ نمایندگی از سایر شرکت ها منوط به ثبت شرکت است.بسیاری از اشخاص مایل به دریافت نمایندگی از شرکت های بزرگ و فعالیت تحت عنوان نمایندگی این برندها هستند.برندهای معتبر داخلی و خارجی به لحاظ اجتناب از بروز مشکلات مالی و حقوقی اغلب با شرکت های ثبت شده که دارای اعتبار قانونی هستند قرارداد همکاری امضا می کنند.

  • دریافت مجوز ها ، امتیازات و اعتبارات از سازمان ها و نهادها ( وام )

بسیاری از امتیازات و اعتبارات ، در اغلب موارد تنها به شرکت ها اعطا می شود و اشخاص حقیقی از دریافت چنین مزایایی بی بهره هستند.
از همراهیتان سپاسگزاریم *
ثبت شرکت فکر برتر با بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و با چندین دهه تجربه ی موفق، با افتخار آماده ی ارائه ی خدمات  به شما عزیزان، در زمینه های حقوقی و ثبتی نظیر ثبت شرکت و ثبت برند می باشد.
"در دپارتمان تخصصی ثبت شرکت فکر برتر،میزبان شما بزرگواران هستیم."

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
ایمیل:info@companyregister.ir
021-42017
021-42037000