ثبت شرکت در گرجستان

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

ثبت شرکت در گرجستان از سوی ایرانیان و سرمایه گذاران مورد توجه است زیرا بانک جهانی، گرجستان را به عنوان یکی از پیشتازترین کشورها در اصلاحات اقتصادی معرفی کرده است و در سال 2010 این کشور را در رتبه یازدهم از نظر سهولت در سرمایه گذاری ثبت کرده است.

گرجستان هم اکنون در رده کشورهایی نظیر استرالیا، نروژ و ژاپن قرار دارد. مالکیت خارجی شرکتهای گرجستانی آزاد بوده و برای سرمایه گذاران خارجی محدودیتی وجود ندارد. در حال حاضر، این امکان فراهم آمده است تا شرکتهای خارجی در گرجستان حساب های دارای سوددهی افتتاح نمایند و سرمایه گذاران از عوارض واردات و مالیاتهای گمرگی معاف باشند.

بطور کلی دولت گرجستان با تدوین فعالیتهای سرمایه گذاری و حفظ ساختارهای اقتصادی خدماتی را فراهم آورده تا شرایط مناسبی برای سرمایه گذاران خارجی جهت ثبت شرکت های خصوصی ایجاد نماید. سیستم اقتصادی این کشور در جهت آزادسازی اقتصادی حرکت کرده و سرمایه گذاری برای اتباع خارجی آزاد است و اتباع کشورهای خارجی حق مالکیت بر اموال منقول و غیر منقول را دارند و در صورت ارایه اسناد مثبته، انتقال هر مقدار ارز حاصل از فعالیت اقتصادی امکان پذیر است.

یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در گرجستان، ثبت شرکت می باشد. ثبت شرکت در گرجستان یک نوع سرمایه گذاری محسوب می شود و اسمی که جهت ثبت شرکت در گرجستان انتخاب می شود نشان دهنده موضوع فعالیت آن می باشد. امتیاز اخذ اقامت و ثبت شرکت در گرجستان به هیچ شخص یا شرکتی واگذار نشده است برای همین هر شخصی می تواند به راحتی و با کمک  یک مترجم خوب کارهای خود را انجام دهد. اما از آنجایی که هر برنامه ریزی اقتصادی و پولی نیازمند مدیریت بهینه می باشد حضور یک مشاور یا وکیل که اطلاعات کامل و صحیحی در چارچوب قوانین حقوقی ثبت شرکتها داشته باشد میتواند کمک موثری باشد.

متداول ترین نوع ثبت شرکت در گرجستان، شرکت با مسؤلیت محدود است که طیف گسترده ای از تجارت و مشاغل را پوشش می دهد. در ثبت شرکت در گرجستان مطابق پروانه ای که صادر می شود برای انجام فعالیت، شخص می تواند هر شغلی را انتخاب کند و غیر از مشاغل مربوط به تولید و توزیع دارو هر شرکتی را با هر عنوانی هم چون رستوران و سوپرمارکت و...  با همان مجوز ثبت کند و فرد با هیچ مشکلی روبه رو نمی شود.

ثبت شرکت در گرجستان کار سختی به نظر نمی آید اما از آنجایی که بهتر آن است تمامی جزئیات قانونی و حقوقی مربوط به امور تجاری و اقتصادی را در نظر گرفت سپردن این امور به افراد باتجربه و کاردان روند ثبت شرکت و کلیه امور اداری را آسان می کند. 

شرکتهایی که در گرجستان می توان ثبت نمود جهت سرمایه گذاری عبارتند از:

 • شرکتهای با مسولیت محدود 
 • شرکت تضامنی محدود
 • شرکت سرمایه گذاری فردی
 • شرکت سهامی خاص

مراحل معمول ثبت شرکت عبارتند از:

 • اخذ اقامت از طریق اقدام برای ثبت شرکت با مسؤلیت محدود
 • استخدام پرسنل برای شرکت ثبت شده
 • فعال نمودن شرکت
 • پرداخت کردن بیمه کارکنان
 • پرداخت مالیات برای پرسنل مذکور
 • پرداخت بیمه و مالیاتهای مرتبط با فعالیتهای شرکت

در صورتی که شخص به صورت حضوری اقدام به ثبت شرکت در گرجستان نماید پروسه روال معمول خود را طی خواهد کرد اما چنانچه  از طریق وکیل یا مشاور اقدامات مربوط به ثبت شرکت را انجام دهند چنین مراحلی را باید طی نماید:

 1. انتخاب وکیل برای تهیه مدارک لازم به زبان گرجی
 2. مطالعه و امضای اسناد.
 3. گرفتن شماره ثبت شرکت.
 4. حضور در محضر خانه و ثبت مدارک در حضور و صدور نامه معرفی به شهرداری توسط محضر.
 5. مراجعه به بانک های معتبر گرجستان بعد از شماره ثبت و افتتاح حساب.

تلاش برای هر چه بهتر انجام دادن وظایف جهت جلب رضایت افرادی که به شرکت فکر برتر اعتماد نموده و امور مربوط به ثبت شرکت خود را به ما میسپارند این توانایی و انگیزه را به ما داده است که به بهترین شیوه ها در صدد خدمت به مراجعه کنندگان باشیم.از جمله خدماتی که برای ثبت شرکت در گرجستان ارائه خواهیم داد عبارتند از:

_ تنظیم اساسنامه شرکت به دو زبان فارسی و گرجی یا انگلیسی و گرجی و تسلیم اسناد.

_ ارائه سند مالکیت و آدرس دائمی و پروانه کسب.

_ انعقاد قرارداد معتبر جهت ثبت شرکت.

_ تعیین تعهدات طرفین قرار داد و محدوده ی فعالیتها.

_ افتتاح حساب بانکی شرکتی به نام مدیر عامل و به نام شرکت.

_ صدور مهر مربوط به شرکت ثبت شده.

_ در اختیار قرار دادن مشاوران متخصص و مترجمین متبحر جهت خرید املاک تجاری.

_ ارائه خدمات جهت ثبت شرکت با حضور متقاضی یا بدون حضور متقاضی در گرجستان.

بیشتر بخوانید:

- مزایای تاسیس و ثبت شرکت چیست؟ 

- فرآیند ثبت شرکت در ایران

- مناسب ترین کشورها برای ثبت شرکت کدامند ؟

ثبت یک شرکت در گرجستان بسی آسان است هنگامی که تیم ماهر و متخصص ما در ثبت شرکت فکر برتر شما را همراهی کند.با ما تماس بگیرید. 42143-021

واحدهای ثبتی

تغییرات: 09129352517
تاسیس: 09128578441
عمان: 09128330765
برند: 09129350317
کارت بازرگانی: 09120907459
کد اقتصادی و ارزش افزوده: 09128348466
طرح صنعتی: 09128394102
اختراع و دانش بنیان: 09128579331

تماس با ما

جردن بالاتر از اسفندیار پ۱۴۱ طبقه سوم (جهت مراجعه حضوری)
تهران، خیابان فاطمی، روبروی سازمان آب، پلاک 223، ساختمان فکر برتر
تلفن: 42143-021
021-42017
021-42037000
09128330765

بهینه سازی و سئو توسط شرکت سئو ایران