امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با اجرایی شدن سامانه جامع ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری به نشانی  http://sherkat.ssaa.ir تمامی افراد متقاضی ثبت شرکت،می توانند از طریق این سامانه اقدام به ثبت شرکت کنند و پاسخ درخواست ثبت خود را نیز از  همین طریق پیگیری نمایند.متقاضیان می توانند پس از ورود اطلاعات در سامانه ی اینترنتی و دریافت کد رهگیری ،بدون نیاز به مراجعه ی حضوری،تصمیمات اخذ شده را دنبال نموده و از محتوای آن مطلع شوند.لذا،کد رهگیری را تا حصول نتیجه نزد خود نگاه دارید.

- ثبت شرکت در یونان

- نحوه ثبت شرکت در قزاقستان

برای پیگیری درخواست ثبت شرکت با رجوع به سایت مذکور بر روی قسمت (پیگیری درخواست) کلیک نمایید.
با بررسی کارشناس حقوقی،ممکن است 3 حالت برای پرونده شما اتفاق افتاده باشد:
1-رد پرونده
در این حالت درخواست ثبت تاسیس قابلیت ثبت نداشته و می بایست نسبت به پذیرش مجدد درخواست در سامانه و اخذ کد پیگیری جدید و طی مراحل مجدداَ اقدام نمایید.این وضعیت در صورتی رخ می دهد که مدارک ارسال شده به اداره دارای ایراداتی باشند که قابل رفع نقص نباشد که این ایرادات می توانند بسیار جزیی اما مهم باشند.
2-نقص پرونده
در این حالت پرونده ثبت تاسیس دارای نقص بوده و با توجه به ایرادات ذکر شده در ابلاغیه رفع نقص می بایست نسبت به رفع آن ها اقدام نمایید. قابل توجه است،هر گونه رفع نقص درخواست های پذیرش که منجر به صدور اخطاریه رفع نقص گردیده با ارائه نامه از شخصیت حقوقی مربوطه به پیوست مدارک و مستندات رفع نقص و همچنین تصویر اخطاریه مذکور صرفاَ با پاکت و پوشه مخصوص رفع نقص تاسیس از طریق دفاتر منتخب پستی صورت می گیرد.
3-صدور آگهی
در این حالت اداره ثبت شرکت ها با درخواست ثبت شرکت مورد نظر موافقت نموده و نسبت به صدور آگهی اقدام می نماید که در اینصورت باید شخص متقاضی یا وکیل ثبت شرکت برای اخذ مدارک ثبتی و امضاء ذیل دفاتر به اداره مراجعه نماید.
برای ثبت آگهی در روزنامه رسمی، می بایست از طریق پورتال روزنامه رسمی کشور به آدرس http://www.rrk.ir اقدام نمایید. بدین منظور پس از مراجعه به سامانه مذکور می بایست در قسمت ثبت نام کاربر جدید کلیک نمایید و شماره موبایل را جهت دریافت پیامک وارد کنید.در مرحله بعدی، آدرس و کدپستی را جهت دریافت نسخه کاغذی روزنامه  درج کنید.
سپس با کلیک بر روی قسمت هزینه آگهی  ،شماره مکانیزه 18 رقمی را وارد نمایید و با وارد نمودن رمز دوم اطلاعات بانکی خود را درج کنید.با پرداخت هزینه ی آگهی شماره پیگیری به شما داده می شود که از طریق این کد،بدون نیاز به مراجعه ی حضوری می توانید کلیه مراحل ثبت آگهی خود را پیگیری کنید.لذا این شماره را تا انجام کامل مراحل آگهی حفظ نمایید.
وضعیت آگهی می تواند یکی از حالت های ذیل را داشته باشد:
1-دریافت شده از ثبت:
یعنی هزینه آگهی توسط متقاضی پرداخت نشده است و یا پرداخت هزینه با موفقیت انجام نشده است و می بایست جهت چاپ آگهی،با انتخاب پرداخت آنلاین مبلغ آگهی ؛اقدام به پرداخت هزینه آگهی نماید.
2-آماده ارسال به چاپ
در این حالت هزینه چاپ با موفقیت انجام شده و جهت چاپ ارسال شده است.
3-در حال انتشار امضا نشده
یعنی آگهی در حال چاپ است اما هنوز امضاء نشده است.
4-انتشار یافته امضا نشده
یعنی آگهی چاپ شده و در سایت موجود است ولی هنوز نسخه امضا شده آن صادر نشده است.
5-انتشار یافته امضا شده
یعنی آگهی چاپ شده است.
با گذشت 5 روز کاری آگهی شما در پورتال روزنامه رسمی کشور منتشر و نسخه الکترونیکی معتبر آن قابل دریافت خواهد بود.همچنین فایل PDF آن را می توانید از قسمت پیگیری آگهی دانلود کنید.
تحریر و صدور آگهی تاسیس شرکت آخرین گام جهت ثبت یک شرکت  تلقی می شود. پس از تشکیل شرکت نسبت به تعیین حوزه مالیاتی و تشکیل پرونده دارایی،تهیه دفاتر قانونی و پلمپ دفاتر و اخذ کد اقتصادی اقدام نمایید.
با همت والا و بلند جمعی از کارکنان فعال و علاقه مند و صدیق،تیمی فنی و تخصصی در ارتباط با ثبت شرکت ها جمع آورده ایم تا بتوانیم به سهم خویش نقشی هر چند ناچیز در رفع مشکلات ثبتی متقاضیان محترم ایفا نماییم.
تیم مجرب ما در  ثبت شرکت فکر برتر، همواره مشتاق خدمت رسانی به کسانی هستند که  دغدغه این را دارند تا شرکت خود را در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه به ثبت برسانند.

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
ایمیل:info@companyregister.ir
021-42017
021-42037000