ثبت شرکت در خارج از کشور

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

با نضج گیری تجارت بین الملل، تمایل و تحرک کشورها در خصوص داد و ستد و مراودات پولی، مالی و کالایی ، تشدید و عزم ملی در فعالیت های تجاری دچار حرکت تازه ای شد و متعاقباَ تمایل سازمان ها جهت سرمایه گذاری در سایر کشورهای دیگر چندین برابر گشت که همین مهم، بستری را فراهم آورد که به گسترش مبادلات بین المللی انجامید.
امروزه، ثبت شرکت در خارج از کشور، یکی از افق های پیش روی اکثر بازرگانان بین المللی و صاحبان مشاغل بزرگ در ایران است. اگرچه ثبت شرکت بدون شناخت عمیق از کشور مقصد می تواند چالش برانگیز باشد .
لذا، برای اینکه بتوانید فعالیتهای تجاری سازماندهی شده و سیستماتیکی را انجام دهید، ابتدایی ترین قدم ، کسب اطلاعات کافی و کارآمد از نحوه ی سرمایه گذاری در کشور مقصد است.
به طور معمول شرکت ها با انگیزه های خاصی وارد بازارهای خارجی می شوند.در این حالت آن ها ابتدا بازارهایی را برمی گزینند که فاصله فرهنگی و اقتصادی کمی نسبت به بازارهای آن ها داشته باشند و از انتخاب بازارهایی که کاملاَ با آن ها غریبه هستند اجتناب می کنند.
ثبت شرکت بین المللی دارای مزایای بسیار زیادی است که هر کس می تواند با توجه به ضوابط موجود، شرایط را به نفع خود انتخاب کند.
از جمله مزایای ثبت شرکت در خارج از کشور می توان به موارد ذیل اشاره نمود :

  • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت
  • افتتاح حساب بانکی بین المللی
  • دور زدن تحریم های موجود
  • ورود به بازارهای بین المللی و تولید انبوه و حجم بالای محصولاتی
  • دستبابی به هم افزایی
  • مدیریت بهتر منابع و نیروی انسانی
  • استفاده از معافیت های مالیاتی و سایر مشوق های صادراتی

چنانچه شما نیز قصد ثبت شرکت در خارج از کشور را دارید، در هر یک از مراحل ثبت ، جهت مشاوره ی " دقیق و راهبردی"  ، می توانید با همکاران ما در موسسه حقوقی فکر برتر تماس برقرار نمایید.
مفتخریم که راهنمای شما در امور حقوقیتان باشیم.

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
021-42017
021-42037000

طراحی سایت توسط دارکوب