امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

با توجه به تاثیرات منفی که همه گیری ویروس کرونا بر اقتصاد جهانی داشت، بسیاری از کسب و کار های خرد و کلان دچار مشکلات جدی و یا حتی متاسفانه برشکستگی شدند. این اتفاق ناخوشایند دنیا را با یک رکود اقتصادی بزرگ مواجه نمود. اما آیا تمامی مشاغل و تولید کنندگان این رکود را تجربه نموده اند؟

مسلما پاسخ به این پرسش منفی است. در دوران شیوع بیماری کرونا بسیاری از مشاغل دوران رشد و شکوفایی خود را تجربه نمودند و فروش و یا ارائه خدمات آنها ده ها برابر دوران پیش از کرونا بوده است. در این میان با توجه به افزایش نیاز جوامع به تامین برخی از خدمات و یا محصولات در دوران شیوع کرونا، برند های جدیدی به ثبت رسیدند و جهت تامین نیاز جامعه به بازار آمدند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در ماه های گذشته، بیشتر کشورهای جهان از جمله کشور عزیزمان ایران به دلیل شیوع ویروس کرونا با مشکلات و معضلات بیشماری روبرو شدند که متاسفانه علاوه بر مرگ و میر بسیاری از انسان ها و به خطر افتادن سلامتی افراد جامعه، تاثیرات بسیار شدیدی بر شرایط اقتصادی جوامع نیز داشته است. این موضوع باعث تعطیلی و یا کسادی بسیاری از مشاغل گردیده است. البته از سویی دیگر نمی توان این موضوع را نیز نادیده گرفت که با توجه به بروز نیاز های جدید در جامعه در دوران کرونا بسیاری از مشاغل نیز رشد قابل ملاحظه ای داشته اند.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

یکی از اقدامات مهم پس از ثبت شرکت، ارائه اظهارنامه پلمپ دفاتر می باشد. این دفاتر در واقع به دلیل اینکه تمامی صفحات آن در اداره مالیات و ثبت شرکت ها پلمپ می شود، به این نام مشهور شده اند.
در این مطلب تلاش شده است تا مطالب مفیدی در رابطه با تعریف ماهیت اظهارنامه پلمپ دفاتر و چگونگی تنظیم آن ارائه گردد، لطفا با ما همراه باشید:

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

باتوجه به گسترده شدن جوامع و بازار های کسب و کار و افزایش درخواست ثبت برند در کشور، یک سازمان در کشور متولی انجام این امر و امور وابسته به آن شده است، اداره ثبت برند در ایران سازمان ثبت مالکیت های معنوی می باشد که تحت نظارت اداره ثبت احوال و اسناد کشور فعالیت می نماید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

در صورتی که متقاضی ثبت برند هستید، آیا می دانستید که می توانید برند مورد تقاضای خود را به صورت رایگان پیش از ثبت استعلام نمایید؟ استعلام رایگان برند امکانی است که متقاضیان می توانند به صورت آنلاین از آن استفاده نمایند، جهت آشنایی با چگونگی این کار در مطالعه این مطلب با ما همراه باشید:

تماس با ما

تهران ، میدان ونک ، خیابان خدامی ، خیابان آفتاب ، نبش کوچه هشتم ، پلاک 34
تلفن: 42143-021
ایمیل:info@companyregister.ir
021-42017
021-42037000